Wysyłka-bielizny-gratis

POLSKA

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku, tylko w dni robocze !

   Towar zamówiony za pobraniem i zapłacony (wplata zaksięgowana na naszym koncie) do godziny 8:00 lub na przedpłatę – wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia opłacone do 12:00 prawdopodobnie również zostaną wysłane w tym samym dniu lub w następnym dniu roboczym. Pozostałe zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym.

Uwaga: w przypadku bardzo dużej ilości zamówień czas wysyłki może ulec wydłużeniu do 72h, wysyłamy wówczas zamówienia wg kolejności złożenia.

   Transakcje opłacone online (zarówno przelewy, BLIK jak i karty kredytowe, GooglePay, ApplePay) są księgowane na naszym koncie natychmiast, zwykły przelew zazwyczaj jest na naszym koncie dzień później.

Cennik-wysyłki-bielizny_damskiej

PAŃSTWA EU + UK + NORWEGIA

 Wysyłkę do krajów Unii Europejskiej oraz do Wielkiej Brytanii i Norwegii realizujemy tylko i wyłącznie na przedpłatę, kurier Global Expres – POCZTA POLSKA.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku, tylko w dni robocze !

   Towar zamówiony i zapłacony (wpłata zaksięgowana na naszym koncie) do godziny 8:00 na przedpłatę – wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia opłacone do 12:00 prawdopodobnie również zostaną wysłane w tym samym dniu lub w następnym dniu roboczym. Pozostałe zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym.

Uwaga: w przypadku bardzo dużej ilości zamówień czas wysyłki może ulec wydłużeniu do 72h, wysyłamy wówczas zamówienia wg kolejności złożenia.

   Transakcje opłacone online (PayPal, karty kredytowe, GooglePay, Apple Pay) są księgowane na naszym koncie natychmiast, zwykły przelew zazwyczaj jest na naszym koncie dzień później.

Wysyłka-bielizny-damskiej-EU