FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI DO NICH.

Tak, usługa brafittingu (czyli pomocy w prawidłowym doborze rozmiaru bielizny) jest absolutnie bezpłatna. Nie zobowiązuje również do jakiegokolwiek zakupu.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Wystarczy odwiedzić Salon DOBRY ROZMIAR Strefa Dużego Biustu w godzinach – które podane są w zakładce: KONTAKT

Oczywiście – posiadamy w ofercie KARTY PODARUNKOWE. Nominał karty określa klient-ka podczas zakupu w salonie DOBRY ROZMIAR. Dla osób nie mieszkających w Szczecinie lub cierpiących na chroniczny brak czasu – polecamy zakup KARTY PODARUNKOWEJ w naszym sklepie internetowym, z bezpłatną dostawą lub w formie .PDF-a wysłanego na wskazany adres e-mail. Link do naszego sklepu internetowego: XXL-lingerie.com

Tak, sklep internetowy salonu DOBRY ROZMIAR Strefa Dużego Biustu znajduje się pod domeną: XXL-lingerie.com. Znajduje się tam większość asortymentu, który posiadamy w salonie stacjonarnym. Bezpłatna wysyłka od 100 zł, zwroty do 30 dni.

Tak oczywiście. Wydłużyliśmy do 30 dni możliwość zwrotu bielizny, zakupionej w naszym sklepie internetowym XXL-lingerie.com.

   Oczywiście, istnieje taka możliwość i jest ona realizowana przez nas dosyć często. Z opiniami – na temat  “brafittingu na odległość”, można zapoznać się chociażby na stronie naszego fanpage, na Facebook-u,  w zakładce RECENZJE, gdzie nasze klientki niejednokrotnie wypowiadają się o tej usłudze przychylnie. Co należy zrobić – aby skorzystać z usługi ? Przede wszystkim – skontaktować się z nami w jednej z podanych form:

Telefon: +48607626556

e-mail: info@dobry-rozmiar.pl

WhatsApp: wa.me/message

Messenger: m.me/dobryrozmiar

   Następnie  – zostaniesz poproszona o “zwymiarowanie się”, czyli podanie swoich dokładnych wymiarów w biuście oraz pod biustem. Dla pewności, że pomiar zostanie dobrze wykonany, możesz skorzystać z instrukcji – zakładka: TWÓJ ROZMIAR. Podczas trwającej rozmowy zostaniesz również poproszona o kilka istotnych informacji – m.in. jakie nosisz obecnie “dzienne” biustonosze (model, producent), czy obecny biustonosz jest komfortowy dla Ciebie etc. Na podstawie tych informacji – określimy –  z dużym prawdopodobieństwem Twój rozmiar oraz przedstawimy listę odpowiednich biustonoszy.

Pamiętaj, że porada brafittingowa udzielona stacjonarnie  – jak i “na odległość” – jest DARMOWA i nie pobieramy za nią jakiejkolwiek opłaty. Pamiętaj  również, iż na zakupioną “na odległość” (przez internet) bieliznę przysługuje Ci prawo 30-dniowego zwrotu.